Wdatf World Defence Anti Terror Federation
Türkiye ve Almanya'da çalışmalar son hızıyla devam ediyor

 

 

 

 

!!!DUYURU!!!
World Defence Anti-Terror Federation 
WDATF 

Dünya Yakın Savunma Federasyonu

 

 

Federasyonumuzun hem yurt dışı hem de Türkiye de devam eden Teşkilatlanma, Tanıtım, Eğitim ve Diğer faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi paylaşımı ile ileriye dönük çalışmaların yapılacağı; bu çalışmaların daha aktif ve daha verimli olarak yapılmasını sağlayacak şekilde halen görevde olan kurullarımızın yeniden değerlendirilerek ihtiyaç duyulan değişikliklerin de yapılması gibi çalışmaların yapılmasınıda görüşeceğimiz, tarihini daha sonra ilan edeceğimiz olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacaktır. 
Federasyonumuzun bünyesine katılmak isteyen spor kulüpleri 
Başkan Vekili Oğuzhan AKTÜRK 0(532) 595 15 35 ile irtibata geçebilir.

 

 

Türkiye ve Almanya'da çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Yetkili mercilerle görüşmeler sürerken, Almanya'da Federasyon kurulması aşamasında Türkiyedeki Fedarasyonumuzun 
Yapılacak olan faaliyetler doğrultusunda, kısa bir süre sonra olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacaktır. Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurul Başkanları ve Temsilcilikler yeniden belirlenecektir. 
Federasyonumuzun bünyesine katılmak isteyen spor kulüpleri Marmara Bölge Koordinatörü Salih BEKTAŞ 0 (536) 421 00 06 ile irtibata geçebilir.

 

WDATF Yönetim